ניהול פרויקטים ופיתוח קונספטים עסקיים

לחברות ומותגים באיקומרס 

ייעוץ אסטרטגי

מה אנחנו עושים?

התמחות בפיתוח אסטרטגיות עסקיות לחברות ומותגים בעולם האיקומרס. סיוע לעסקים ביצירת מוצרים ושירותים חדשניים והתאמתם לקהלי היעד, בתכנון אסטרטגיית חדירה לשוק ובהטמעת חווית קנייה נגישה ועדכנית בעולם המסחר החדש.

קורסים והכשרות

DIGITAL IL המרכז המוביל בישראל למסחר אלקטרוני עם למעלה מ-1,000 בוגרים הפעילים בתעשיית האיקומרס המקומית והגלובלית. בואו ללמוד מקצוע ולהתחיל קריירה בעולם המסחר הדיגיטלי. לתכנן, להקים ולנהל פעילות סחר אלקטרוני מצליחה אונליין.

הרצאות

בואו ללמוד על השוק המקומי והזירה הגלובלית של עולם האיקומרס. דרך ניתוחים של הצלחות מעולם הקמעונאות והאיקומרס בפרט תקבלו סקירה מרתקת ומבט אל העתיד. במגוון הרצאות וכנסים מקצועיים מנגיש אלעד את המידע הכי עדכני ומספק כלים ישומיים לפעילות מסחר באונליין.

ייעוץ אסטרטגי

אנחנו מסייעים לעסקים ביצירת מוצרים ושירותים חדשניים והתאמתם לקהלי היעד, בתכנון אסטרטגית חדירה לשוק הישראלי והבינלאומי ובהטמעת חווית קנייה נגישה ועדכנית בסטנדרטים של עולם המסחר והדיגיטל.

בתקשורת

אלעד משמש כפרשן קבוע בערוצי הטלויזיה בתחום הכלכלה והצרכנות ומשתתף באייטמים לכתבות בנושאי סחר מקוון וצרכנות בעיתוני הכלכלה המובילים בישראל. אספנו כתבות נבחרות לעיונכם.

מילון

מילון האיקומרס השלם והמקיף. כל המונחים והביטויים שכדאי להכיר על מנת לדבר בשפת האיקומרס. בחרנו מושגים בקפידה וריכזנו את מכלול הידע בצורה נגישה וברורה לכל מי שמתעניין בעולמות התוכן האלו. 

בלוג

סיפורי הצלחה שכדאי להכיר, סקירה של טרנדים ומגמות, טיפים פרקטיים, מצגות מקצועיות, סרטי וידאו ממגוון ההרצאות של אלעד גולדנברג ועוד- בואו לקבל את המילה אחרונה בבלוג!

בין לקוחותינו

פרויקטים אחרונים

פוסטים אחרונים מהבלוג

נתונים קניות של ישראלים באינטרנט 2018בלוג

שיא ישראלי חדש! (בקניות באינטרנט). עלייה של 6.5% במספר החבילות שהגיעו לישראל ועלייה של 23% במשקל המוצרים. מה זה אומר על ההתבגרות של הצרכנים הישראלים שקונים באונליין?

הקניות של הישראלים באונליין שוב שוברות שיאים, והפעם דווקא במשקל החבילות. בשנת 2018 הזמנו חבילות מחו״ל במשקל של למעלה מ 14,000 טון, שזאת עליה של…
ינואר 23, 2019
וידאו

סיכום שנת 2018 במסחר האלקטרוני בישראל: נתוני הקניות של ישראלים באינטרנט שוב שוברים שיאים והאם אמזון נכנסת לישראל. אלעד גולדנברג בראיון עם דנה סומברג

שנת 2018 הסתכמה בשיאים חדשים בקניות של ישראלים באינטרנט. שוק המסחר האלקטרוני בישראל מוערך בכ 16-18 מיליארד ש״ח כאשר 65% מתוך זה הן קניות של…
ינואר 8, 2019
דילוג לתוכן